Coliprev, peroralne kapljice

Šifra: 742 Proizvajalec: Celsis
Coliprev, peroralne kapljice so prehransko dopolnilo z encimom laktaza. Občutljivost na laktozo je spremenljiva in lahko tudi v celoti izzveni. Težave…Preberi več
Oblika

kapljice

Mesto uporabe

prebavila

Simptom/Problem

krči, težave prebavnega trakta

Ciljna skupina

dojenčki, otroci

Vsebina

15 ml

Na zalogi v spletni trgovini
Izbrani paket:
  • 1 izdelek
    13,17 13,58 
  • Najpogosteje izbrano
    2 izdelka
    26,34 27,16 
  • 3 izdelki
    39,51 40,74 

Najnižja cena zadnjih 30 dni: 13,17 

Za BREZPLAČNO dostavo potrebujete še: 0,00€
Predvidena dostava: 1-3 dni

Velja za naročila oddana vsak delovnik za dostavo na območju Slovenije

Coliprev, peroralne kapljice
13,58  13,17 

Dostava naslednji dan.

Večino naročil je dostavljenih že naslednji dan.

Brezplačna dostava

Za vsa naročila nad 49 €

*ne velja za Zdravila brez recepta

Zaupanje naših strank

Zaupa nam več kot 5000 kupcev

Opis

Coliprev, peroralne kapljice so prehransko dopolnilo z encimom laktaza. Občutljivost na laktozo je spremenljiva in lahko tudi v celoti izzveni. Težave zaradi prebave laktoze se kažejo na različne načine.  O vlogi laktoze v prehrani in težavah pri prebavi laktoze se pogovorite s strokovnjakom.

Laktoza je glavna vrsta sladkorja v vseh vrstah mleka. Sestavljata jo dve molekuli: glukoza in galaktoza. Da se lahko obe molekuli absorbirata iz črevesja, ju mora ločiti (hidrolizirati) encim laktaza, ki ga tvorijo črevesne resice. Ob odsotnosti ali nezadostni tvorbi tega encima, se laktoza ne hidrolizira, kar se kaže kot laktozna intoleranca. Težave pri prebavi laktoze se kažejo na različne načine. Intoleranca na laktozo je pri dojenčkih pogosta in običajno le prehodna težava, ki je posledica nezadostne tvorbe laktaze v prvih nekaj mesecih življenja. Z razvojem, dojenčka začne njegov organizem običajno tvoriti zadostno količino laktaze. To se običajno zgodi pri 3 – 4 mesecih starosti. Nezadostna tvorba laktaze v prvih tednih življenja lahko povzroči neprebavljivost laktoze, črevesne bakterije pa sprožijo fermentacijo in s tem nastajanje plinov. To lahko povzroči flatulenco in s tem nastajanje plinov, kar opazimo kot zelo napet trebuh. Prekomerna fermentacijska aktivnost lahko v črevesju povzroči motnje peristaltičnega gibanja. Pri nedonošenčkih in novorojenčkih z nizko težo ob rojstvu je verjetnost za pojav te vrste večja in lahko traja dalj časa, saj je pojav v veliki meri odvisen od razvoja črevesja in črevesne flore.

Nedavno ogledani izdelki